Online Türkler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Türkler

...Bilği Paylaştıkça Çoğalır...

AnasayfaOnline TürklerLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Dost Siteler
Dost Siteler Listesine Katıl
Reklam
Online Türkler on Facebook
Reklam3

Online Türkler Rütbe Sistemi

YazarMesaj
yecga07
Admin
Admin
yecga07

Rep Gücü : 54518
Aktiflik :
Online Türkler Rütbe Sistemi Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Online Türkler Rütbe Sistemi Right_bar_bleue

Uyarı :
Online Türkler Rütbe Sistemi Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Online Türkler Rütbe Sistemi Right_bar_bleue

Online Türkler Rütbe Sistemi Empty
MesajKonu: Online Türkler Rütbe Sistemi   Online Türkler Rütbe Sistemi Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 2:32 am

Forumumuzda rütbe sistemi mesaj sayısına göre artmaktadır.
Mesaj sayısına göre sistem kendisi otomatik olarak kullanıcıya,mesaj sayısının karşılığına denk gelen rütbeyi vermektedir.
Normal kullanıcılar için,rütbe sistemi Caylak Üyeden başlayıp Kazanan Üye rütbesine kadardır...
Daha sonraki rütbeleri ise Online Türkler yönetiminin ön gördüğü kişilere verilmektedir.
Kolay gelsin...İyi forumlar

Caylak Üye----0----
Pasif Üye-----250----
Aktif Üye-----500----
Tiryaki Üye----1000-----
Mod Adayı-----1500------
Kazanan Üye---3000------

Ayrıca Online Türkler Forum tarihinde br ilki geliştiriyor arkadaşlar Üyeler arasında son rütbe olan Kazanan Üye Sitemize verdiği önem neticesinde 3ay da bir elinde cüzzi bir miktar da para geçeçektir.Buradaki amaç üyeleri forum için de daha da aktif olmalarını sağlamaktır. Böylece forum daha iyi bir ortam alaçağını düşünmekteyiz..Kazanan Üye'nin alaçağı fiyat 500 tr olmak üzere 1 sene boyunca devam edecektir.Kazanan üye mesaj sayısını yerine getirmiş olabilir ama açtığı mesajlar forum kirliliğinden başka birşey ifade etmiyorsa bu ödüllü alamaz.Açtığı mesajların hepsi ciddi mesajlar yani sadece acmak için değil karşı tarafı bilgilendirmek için olmalıdır.

Kazanan üye bu şartları yerine getirdiği takdir de bu ödüll hak eder.Kazanan üye nasıl olsa bu ödüllü aldım 1 sene boyunca rahatım 3 ay da bir ek gelirim oldu ne gerek var mesaj acmaya diye düşünmesi ödüllü kaybettigi anlamına gelir artık sorumluluğu fazladır.Kazanan Üye istenilen mesaj sayısına ulaştıgından itibar mesaj sayısını artırmalı ve yararlı bilgilerle dolu konu/mesaj acmalıdır.Bu 1 sene boyunca devam edmelidir.
Bazı forumlar da post kazanlar onlar bu olayı bir nimet olarak görebilir ama mesajlar bellirli bir periyotlarda olmalıdır.Belirli post 'tan kastım 1 hafta ben 3000 mesaj yaparım gelsin paraları önlemek içindir.Mesajlar 7/7 günlere dağılmalı aralarında fark olması sorun değildir ama açırı sıklık yan 7/24 olması bu üyenin bir postcu oldugu kanetine varmamıza neden olur ve diren nedensiz banlanır.
Kazanan Üye 1 sene boyunca konu/mesajlar acarak sayısını yükseltir yani kurallına göre hareket eder ama yaptığı bir hatta forum kuralların en önemli hatası olarak tari edilen karşı tara küfürdolu mesaj yazmak veya özel mesaj atma yüzünden admin tarafından banlanırsa yine ödüllü kaybeder.

Peki diyorsunuz ki tamam 3000 mesaj sayısı yaptım ödülümü aldım oldu.Peki sonra ne olacak zaten siz üyelerimiz 3000 yapana kadar biz yeni bir sistem oluştrur ve bu olayı devam edirebiliriz.Ödüllü artırır ve tabi sorumluluklarınızı artırabiliriz ve her iki tarafda mutlu olur.

http://onlineturkler.yetkinforum.com

Online Türkler Rütbe Sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Online Türkler Darkorbit Fan Kulup
» Rank Yapımı Bi Diğer Adı Rütbe
» Asp ile Üyelik Sistemi Yapımı 1
» Birden Çok Sayfalama Sistemi
» Online Türkiye Chatbox